Współpracujemy z partnerami technologicznymi oferującymi sieci nowej generacji.

Rozumiemy wartość infrastruktury sieciowej, która zapewnia widoczność, szybkość i bezpieczeństwo wymagane do optymalizacji i przepływu informacji w organizacji. Sieci nowej generacji pozwalają klientom ściśle dostosować inwestycje sieciowe do wymagań biznesowych. Uważamy, że dobrze zaprojektowana sieć powinna być narzędziem do prowadzenia biznesu zapewniającym przewagę konkurencyjną.

Projektujemy nowoczesne sieci zwymiarowane pod bieżące wymagania z możliwością elastycznej rozbudowy w przypadku pojawienia się przyszłych potrzeb ze strony biznesu. Oczywiście odpowiednie zaprojektowanie infrastruktury sieciowej wymaga całościowego zrozumienia sieci klienta oraz działających w niej usług. Nasi inżynierowie posiadają duże doświadczenie w tej materii.

W przypadku obszaru Data Center oferujemy nowoczesne rozwiązania gotowe na sieć Software Defined pozwalające w przyszłości również na integrację z rozwiązaniami chmurowymi.

W obszarze Access stawiamy na sieci, które zapewniają wyższą automatyzację, centralne zarządzanie oraz lepszą widoczność. Takie podejście pozwala działom IT skoncentrować się wymogach stawianych przez biznes oraz dział bezpieczeństwa. Projektowanie sieci przekłada się na definiowanie relacji oraz wymagań biznesowych. Sam proces budowania polityk jest w tym momencie zautomatyzowany.
Nowoczesne sieci są tworzone zgodnie z koncepcją „security by design”. Takie podejście wpływa znacząco na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa i zgodność ze standardami branżowymi.

Klientom wielooddziałowym posiadającym sieci WAN doradzamy, jak przy pomocy rozwiązań Software Defined zredukować koszty starych technologii bez utraty jakości oraz bezpieczeństwa. Nowoczesne sieci SD-WAN pozwalają na zbudowanie rozwiązań zapewniających monitorowanie i routing na poziomie aplikacji, lepszą widoczność całej sieci oraz większą bezawaryjność.

Rewolucja Industry 4.0 wymusiła na przedsiębiorstwach modernizację rozwiązań w obszarze sieci przemysłowych. Duży nacisk jest kładziony na wydajność sieci, niezawodność oraz bezpieczeństwo. Dostarczamy klientom niezawodne rozwiązania dla sieci przemysłowych.

Przy budowie u utrzymaniu rozwiązań sieciowych istotny jest również aspekt zarządzania. Posiadamy w ofercie rozwiązania do monitoringu urządzeń oraz zarządzania, w tym do backupu rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa.

W ramach projektów jesteśmy w stanie dostarczyć klientom kompleksowe rozwiązanie łączące elementy serwerowo-storage, sieci oraz bezpieczeństwa.